O nas

Lek. wet. Małgorzata Persona-Olejarz

Lek. wet. Małgorzata Persona-Olejarz Specjalista chorób wewnętrznych psów i kotów

Ukończyła studia w 2002 roku na Wydziale Weterynarii na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie. W roku 2012 ukończyła studia specjalizacyjne z zakresu chorób psów i kotów na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. 13-letnie doświadczenie w jednej z Klinik Całodobowych w Warszawie wyposażyło ją w obszerny bagaż doświadczenia, który po dzień dzisiejszy pielęgnuje i pogłębia. Na co dzień jej głównym zainteresowaniem jest szeroko pojęta interna, a w ostatnich latach szczególnie rozwija się w diagnostyce USG.

Lek. wet. Joanna Kałabun

Lek. wet. Joanna Kałabun Specjalista chirurgii weterynaryjnej.

W 2008 roku ukończyła Wydział Medycyny Weterynaryjnej w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Już na 3 roku studiów rozpoczęła swoją przygodę z praktyką zawodową i chirurgią. Niezwłocznie po zakończeniu studiów rozpoczęła pracę na stanowisku samodzielnego lekarza weterynarii, a niedługo po tym zaczęła samodzielnie wykonywać pierwsze zabiegi chirurgiczne. Długoletnia praca w jednej z większych Klinik całodobowych w Warszawie wyposażyła ją w bagaż doświadczenia w internie oraz dała możliwość rozwijania umiejętności chirurgicznych pod okiem bardziej doświadczonych specjalistów. Praca w mniejszych placówkach pozwalała na doskonalenie tych umiejętności. W 2016 roku uzyskała tytuł specjalisty z zakresu chirurgii weterynaryjnej na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. Chirurgia zawsze była i będzie jej wiodącą pasją zawodową, choć w ostatnich latach to stomatologia psów i kotów najbardziej zaprząta jej głowę :)

Lek. wet Kasia Roguska

Lek. wet Kasia Roguska

Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie z 2014 roku. Jej szczególne zamiłowanie stanowi dermatologia i wszelkiego rodzaju zmiany skórne, które można przenieść na szkiełko i zdiagnozować :) Pogłębia swoją wiedzę w zakresie cytologii i dermatologii uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach z tego zakresu. Pacjenci natomiast kochają ją za empatię i delikatność :)

Lek. wet. Emilia Niewiadomska

Lek. wet. Emilia Niewiadomska

Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w 2011 roku. Po krótkiej przerwie na wychowanie małego Wojtusia, z rozmachem wraca na salony weterynarii :) Przy dużej sympatii ze strony właścicieli i zwierzaków rozwija się w zakresie interny oraz stanowi niezastąpioną pomoc przy zabiegach chirurgicznych i stomatologicznych.